WSOP 2017 Now Live

Bartłomiej Machoń drugi High Rollerze partypoker LIVE MILLIONS - wygrał ponad milion złotych

Bartłomiej Machoń

Uczestnik November Nine 2016Vojtech Ruzicka zapewnił sobie zwycięstwo w High Rollerze 2017 partypokerLIVE MILLIONS za £10,300. W heads-upie rozgrywanego w Dusk Till Dawn w Nottingham po długiej walce pokonał Bartłomieja Machonia.

- To wspaniałe uczucie. Po November Nine grałem wiele High Rollerów i Super High Rollerów i w sumie nie doszedłem do kasy w ani jednym. Teraz było dużo lepiej. To wspaniałe uczucie, kiedy wszystko idzie dobrze i trafiasz seta zawsze, kiedy go potrzebujesz - mówił po zwycięstwie. Rzeczywiście, Czech miał mnóstwo szczęścia.

Vojtech Ruzicka

Wypłaty w High Rollerze Partypoker LIVE MILLIONS:

MiejsceGraczKrajWypłataWypłata w $
1Vojtech RuzickaCzechy284,210*363,135*
2Bartlomiej MachonPolska220,790*282,103*
3Tom HallWlk. Brytania142,000180,600
4Chris BackhouseWlk. Brytania110,000139,900
5Joao SimaoBrazylia85,000108,105
6Jason WheelerUSA65,00082,670
7Laszlo BujtasWęgry50,00063,590
8Stefan SchillhabelNiemcy40,00050,870
9Daniel MerrileesWlk. Brytania30,00038,155
10Oliver WatersWlk. Brytania20,00025,437
11Govert MetaalHolandia20,00025,437

*deal w heads-upie

Polak i Czech mieli dwa największe stacki, gdy wczoraj gra została wznowiona w dodatkowym dniu finałowym. Kiedy dotarli do heads-upe zdecydowali się na deal. Od tego momentu gra toczyła się o 50 tysięcy funtów i trofeum.

Bartlomiej Machon - Vojtech Ruzicka

Heads-up mimo deala trwał ponad dwie i pół godziny. Poziomy zostały skrócone do 20 minut. Najpierw Polak dogonił i wyprzedził Czecha, potem mocno się skrócił i szczęśliwie podwoił z {q-}{5-} vs {a-}{j-}.

Potem jednak znów Machoń zbudował przewagę i cały czas ją powiększał. Wtedy doszło do kluczowego rozdania. Polak otworzył, Ruzicka wsunął się z {a-}{6-} i dostał snap call. Damy jednak się nie utrzymały, bo już na flopie pojawił się as. Chwilę później było po wszystkim. Polak wsunął ostatnie niespełna 10 blindów z {a-}{7-}, a Czech dość niespodziewanie sprawdził z {k-}{4-}. Już w okienku pojawił się król i zaraz było po wszystkim.

Bartlomiej Machon - Vojtech Ruzicka Heads Up

WIĘCEJ HISTORII

O czym myślisz?