Dziś wielki finał Polish Poker Series - 20 finalistów walczy o 61 tysięcy. Tomek S. liderem

Tomek Serdyński

Dziś o 16:00 do gry w wielkim finale Polish Poker Series powróci czołowa dwudziestka. Gracze wznowią walkę na blindach 16 000/32 000, ante 3000. Liderem turnieju jest Tomek Serdyński, jedyny który zgromadził ponad dwa miliony żetonów.

Trzech graczy ma stacki powyżej miliona, trzech innych - prawie milion. W tym gronie jest Michał Łazicki, czwarty w niedawnym PokerNews Cup w Wiedniu.

Oto stacki finalistów:

MiejsceGraczStackBB
1Tomek S.219000068
2Chmielu141500044
3Doktor132100041
4Melson113700035
5Poszmarga97300030
6Michał Ł.95100030
7Sejo90200028
8Montanes78500024
9Stokir72200022
10Bartek Ś.69100021
11Klaki65000020
12Szymon P.59800018
13Ninja Ptaki52700016
14Kepucz49100015
15Ninus46400014
16Grzesiek T.34100010
17Marcin W.2920009
18Yoda2640008
19Harcerz1070003
20Sopel430001

Ta dwudziestka podzieli między siebie następujące wypłaty:

miejscewypłata 
19.-20.2 078 
18.-16.2 877 
15.-13.3 516 
12.-10.4 155 
9.5 434 
8.7 511 
7.10 708 
6.13 904 
5.17 900 
4.25 890 
3. 33 242 
2. 45 708 
1. 61 530 

Oczywiście relację z finału przeprowadzi dla Was niezawodny Jack Daniels. Początek przed 16:00! Bądźcie z nami!

WIĘCEJ HISTORII

O czym myślisz?