WSOP 2018

Polska Online: "bloczek60" rekordzistą tygodnia ($39,503.04 za 1 miejsce w Sunday Supersonic)!

Polska Online: "bloczek60" rekordzistą tygodnia ($39,503.04 za 1 miejsce w Sunday... 0001

Po raz kolejny spieszymy zaprezentować Wam najważniejsze wyniki naszych graczy w za ostatni tydzień online. Wydawać by się mogło, że wakacje krzyżować będą plany naszym zawodnikom - urlop, odpoczynek etc. - nic bardziej mylnego. Nasi gracze cały czas pokazują, że grać w pokera potrafią i praktycznie każda z ich sesji kończy się spektakularnym sukcesem.

Tydzień temu mogliście przeczytać na naszej stronie, że niejaki flaszeczka triumfował podczas Sunday Supersonic. W tym tygodniu w jego ślady poszedł natomiast bloczek60, który powtórzył sukces Polaka i również okazał się najlepszy podczas turnieju o szybkiej strukturze ciemnych.

Nasz zawodnik okazał się najlepszy w gronie ponad tysiąca graczy i w nagrodę za pierwsze miejsce zainkasował niecałe $40,000.00! bloczek60 tym samym stał się rekordzista tygodnia pod względem wygranej jednorazowo kwoty.

Polska Online: "bloczek60" rekordzistą tygodnia (,503.04 za 1 miejsce w Sunday... 101

Na kolejnym miejscu w naszym tygodniowym zestawieniu znalazł się dobrze nam znany Olorionek, który w nagrodę za zwycięstwo podczas 888 Poker The $100 000 Mega Deep zainkasował $27,264.00. Jakby tego było mało to Polak w finałowym heads-upie pokonał innego gracza z Polski, również dobrze nam znanego Andrzejeczka. Ten za 2 miejsce zawinął $17,040.00. Tylko dzięki temu turniejowi Polacy wygrali ponad $44K! WOW!

Po raz kolejny dał znać o sobie także CuAt69UsdSng, który postanowił uwiecznić swój triumf podczas turnieju $109 NL Hold`em , za zwycięstwo w którym zainkasował blisko $5,500!

O CuAt69UsdSng i uczniaku mogliście przeczytać niedawno na naszej stronie. Ten drugi, po kilku tygodniach posuchy na Full Tilt Poker, ustrzelił w końcu top3 jednego z majorsów tego roomu. Gratulujemy!

Nasz kolejny, mamy nadzieję równie obfity raport, już za tydzień. Zapraszamy!

Darmowe $25
Darmowe $25 od FTP - poznaj szczegóły!

Śledź nas naFacebook'u, Twitter'rze oraz Google Plus aby być zawsze w centrum pokerowej akcji!

O czym myślisz?

WIĘCEJ HISTORII

Inne artykuły