888poker
New poker experience at 888poker

Join now to get $88 FREE (no deposit needed)

Join now
PokerStars
Double your first deposit up to $400

New players can use bonus code 'STARS400'

Join now
partypoker
partypoker Cashback

Get up to 40% back every week!

Join now
Unibet
€200 progressive bonus

+ a FREE Unibet Open Qualifier ticket

Join now

Kapitalne otwarcie Polaka na Micro Millions VIII - "trzcinek" wygrywa blisko $20,000!

Kapitalne otwarcie Polaka na Micro Millions VIII - "trzcinek" wygrywa blisko $20,000! 0001

Chyba lepszego startu podczas Micro Millions VIII nie mogliśmy sobie wyobrazić. Już w Evencie numer 2 jeden z naszych graczy okazał się najlepszy i został pierwszym zwycięzcą z Polski w już pierwszym dniu serii!

Polak o nicku "trzcinek" był jednym z ponad 23,000 graczy, którzy zdecydowali się opłacić wpisowe w kwocie zaledwie $11 i powalczyć o gigantyczne nagrody. Po ponad 9 godzinach gry, spośród wspomnianego fieldu, do gry na finałowym stole przystąpiło 9 najlepszych zawodników.

Kapitalne otwarcie Polaka na Micro Millions VIII - "trzcinek" wygrywa blisko ,000! 101

Nasz zawodnik przystępował z 6 stackiem ale już kilkadziesiąt minut później przystępował do finałowego heads-upa, w którym mierzył się z Duńczykiem. Warto dodać, że w momencie gry 4-handed pozostała czwórka graczy zdecydowała się na deal, w ramach którego najwięcej zainkasował Polak.

Finałowy heads-up nie trwał specjalnie długo i po kilku początkowych podwojeniach wspomnianego Duńczyka w końcu doszło do finałowego rozdania, które wyłoniło polskiego zwycięzcę.

Na widocznym flopie w postaci {9-Diamonds}{9-Clubs}{3-Clubs} Polak początkowo sprawdził bet rywala, po pojawieniu się {k-Diamonds} na river nasz zawodnik ponownie sprawdza wysoki bet rywala. Kiedy na river jako ostatnia spada {q-Diamonds} rywal naszego gracza zagrywa all in i trzcinek szybko sprawdza.

Duńczyk pokazał {a-Diamonds}{7-Clubs} a trzcinek {k-Clubs}{6-Clubs} i to nasz ziomek został triumfatorem turnieju. Poniżej komplet wyników stołu finałowego:

Kapitalne otwarcie Polaka na Micro Millions VIII - "trzcinek" wygrywa blisko ,000! 102

Jeśli chcesz rozpocząć grę na PokerStars i zgarnąć z okazji Micro Millions VIII darmowe $36 to dowiedz się więcej na ten temat tutaj.

O czym myślisz?

WIĘCEJ HISTORII

Inne artykuły