WSOP 2018

Polska Online: "staszeq" zajmuje 2 miejsce podczas Super Tuesday i wygrywa $77,781.41!!

Polska Online: "staszeq" zajmuje 2 miejsce podczas Super Tuesday i wygrywa $77,781.41!! 0001

Trzeba przyznać, że dla niektórych początek tygodnia okazał się wręcz wymarzony. Kilka godzin temu zakończył się jak zawsze bardzo mocno obsadzony turniej Super Tuesday, który w każdy wtorek rozgrywany jest na PokerStars.

Informacje mamy wręcz kapitalne. Drugie miejsce w stawce 480 graczy zajął polski zawodnik o nicku staszeq. Polak w nagrodę zainkasował, dzięki dealowi w heads-upie, ponad $77K!

Zacznijmy może jednak od początku. Polak na stół finałowy dostał się z najwyższym stackiem (poniżej możecie znaleźć szczegóły dotyczące zestawienia stołu finałowego tego turnieju):

 • Seat 1: Alex "lynskey99" Lynskey (334,758 w żetonach)
 • Seat 2: krakukra (229,349 w żetonach)
 • Seat 3: CandyJohnson (94,061 w żetonach)
 • Seat 4: Jonathan "OMGjonyctt" Concepción (352,962 w żetonach
 • Seat 5: trionojnika (198,797 w żetonach
 • Seat 6: PaDiLhA SP (208,923 w żetonach)
 • Seat 7: pergeo (101,664 w żetonach)
 • Seat 8: staszeq (782,077 w żetonach)
 • Seat 9: cheezees (97,409 w żetonach)

Nasz zawodnik na stole finałowym spisywał się znakomicie i cały czas budował przewagę. Na miejscu siódmym wyeliminował gracza o nicku lynskey99. lynskey99 three-betował wówczas na preflopie mając {a-Hearts}{k-Hearts} i chwilę później sprawdził push all in naszego zawodnika, który pokazał {10-Spades}{10-Hearts}. Na boardzie spadły {2-Spades}{4-Diamonds}{q-Hearts}{10-Clubs}{3-Clubs} i tym samym Polak zdobył kolejne żetony.

Również eliminacja PaDiLhA SP na miejscu piątym, odbyła się z udziałem naszego gracza. PaDiLhA SP zagrał all in z {a-Clubs}{j-Hearts} i dostał call od naszego gracza, który pokazał {a-Spades}{k-Diamonds}. Po pokazaniu się flopa w postaci {j-Spades}{10-Hearts}{7-Clubs} wydawało się, że rywal Polaka zaliczy double up, ale kiedy kolejno spadły {4-Spades}{q-Diamonds} nasz gracz złapał strita i odprawił kolejnego zawodnika z gry.

Na 3 miejscu z gry Polak wyeliminował natomiast gracza o nicku krakukra, kiedy {a-Spades}{3-Diamonds} naszego ziomka okazało się wystarczające na {10-Hearts}{10-Diamonds} rywala - na boardzie spadły bowiem {8-Diamonds}{6-Diamonds}{8-Clubs}{a-Hearts}{2-Diamonds}. Polak do finałowego heads-up, wraz z cheezees'em przystępowali z następującymi stackami:

 • Seat 8: staszeq (1,293,344 w żetonach)
 • Seat 9: cheezees (1,106,656 w żetonach)

Jak widać, zawodnicy dysponowali praktycznie identycznymi stackami i od razu zdecydowali się na deal, w ramach którego zwycięzca miał otrzymać zarezerwowane dla niego $6,000.

W finałowym rozdaniu turnieju Polak podbijał preflop i dostał call od rywala - na flopie spadły {2-Hearts}{7-Clubs}{8-Clubs}. cheezees zagrał tutaj check-call na bet Polaka i na turn spadł {9-Spades}. staszeq zdecydował się na all in z {k-Diamonds}{7-Spades} a rywal szybko sprawdził, pokazując {j-Spades}{10-Hearts}. Jako ostatnia na boardzie pojawiła się {6-Spades} i tym samym nasz gracz musiał zadowolić się, jakże fantastycznym 2 miejscem! Ciekawostką jest na pewno fakt, że zwycięzca tego turnieju do walki na FT przystąpił na niezłym shorcie...

Ostatnie rozdanie turnieju
Ostatnie rozdanie turnieju

Swojego zadowolenia Polak nie krył również na FB:

Serdecznie gratulujemy i liczymy na "jeszcze" w najbliższy weekend!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Najnowsza promocja PKR! Odbierz bonus powitalny, $22K we freerollach + $10 freebet na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej!

Polska Online: "staszeq" zajmuje 2 miejsce podczas Super Tuesday i wygrywa ,781.41!! 101

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zgarnij DARMOWE $25 dzięki Full Tilt Poker - zapoznaj się z ofertą!

Śledź nas naFacebook'u, Twitter'rze oraz Google Plus aby być zawsze w centrum pokerowej akcji!

O czym myślisz?

WIĘCEJ HISTORII

Inne artykuły