888poker
New poker experience at 888poker

Join now to get $88 FREE (no deposit needed)

Join now
PokerStars
Double your first deposit up to $400

New players can use bonus code 'STARS400'

Join now
partypoker
partypoker Cashback

Get up to 40% back every week!

Join now
Unibet
€200 progressive bonus

+ a FREE Unibet Open Qualifier ticket

Join now

Polska Online: "gardze_wami" rekordzistą tygodnia, "Cesar Morales" i "T3G3S" z wygranymi powyżej $20,000!

Polska Online: "gardze_wami" rekordzistą tygodnia, "Cesar Morales" i "T3G3S" z wygranymi... 0001

Za nami kolejny tydzień miesiąca maja. Od ponad tygodnia na naszej stronie możecie śledzić poczynania Polaków w turniejach serii SCOOP. Codziennie, specjalnie dla Was, prezentujemy raporty, z których dowiedzieć się możecie jakie miejsca zajmowali Polacy w poszczególnych eventach serii.

Dla przypomnienia:

Oczywiście nie samymi SCOOPami człowiek żyje. Podobnie myślą nasi ziomkowie, którzy oprócz SCOOPów znakomite wyniki notowali również w innych turniejach, rozgrywanych w minionym tygodniu.

Najlepszym wynikiem może pochwalić się gardze_wami , który zajął 2 miejsce podczas The Bigger $109 inkasując tym samym dokładnie $42,471.00. W turnieju tym wzięło udział aż 3,630 zawodników a nasz zawodnik musiał wyższość rywala uznać dopiero w heads-up'ie, którego przegrał z graczem z Malty - był nim FrankMotta87.

Na stole finałowym zameldował także także inny, dobrze nam znany Polak - dulek_jason. Turniej zakończył ostatecznie na miejscu ósmym, inkasując $4,537.50.

Polska Online: "gardze_wami" rekordzistą tygodnia, "Cesar Morales" i "T3G3S" z wygranymi... 101

Dla gardze_wami nie był to jedyny sukces podczas minionego tygodnia. Polak wygrał także PokerStars.fr Monday Night on Stars a za zwycięstwo zawinął $12,630.22.

W czubie naszego zestawienia znalazł się także Cesar Morales, który wygrał The Bigger $22 i tym samym zawinął $25,934.61! Trzeba przyznać, że gra dla Polaka na stole finałowym układała się bardzo dobrze. Kiedy w grze pozostawało już tylko 4 zawodników Polak z {q-Spades}{q-Diamonds} odprawił ParaN01k10, który pokazał {j-Spades}{j-Diamonds} a na board spadały {2-Clubs}{7-Hearts}{10-Hearts}{10-Clubs}{7-Clubs}. Tym samym Polak przy 3 zawodnikach pozostających w fieldzie prowadził z gigantyczną przewagą.

Chwilę później nasz zawodnik odprawił na 3 miejscu kolejnego gracza z Ukrainy - RomeOpro. {j-Hearts}{10-Spades} Polaka okazało się wystarczające na {6-Clubs}{6-Spades} po tym jak na boardzie ({4-Clubs}{10-Diamonds}{j-Clubs}{3-Hearts}{5-Clubs}) złapał top parę.

Finałowy heads-up nasz zawodnik rozpoczynał z przewagą 120BB do mniej niż 10BB rywala z UK. W pierwszym rozdaniu rywal naszego zawodnika podwoił się ({a-Clubs}{2-Hearts} < {a-Diamonds}{10-Diamonds}), w jednym z kolejnych sztuka ta udała mu się po raz kolejny: {j-Hearts}{k-Clubs} Polaka < {q-Hearts}{q-Spades} Brytyjczyka. Niebezpiecznie zrobiło się kiedy Cardiffbiker podwoił się po raz 3, i stack'i graczy niemal się wyrównały. Wtedy do głosu doszedł jednak nasz rodak i w dwóch rozdaniach odprawił rywala. Na początku Cesar Morales złapał tripsa króli a w finałowej ręce {a-Spades}{j-Diamonds} pokonało {k-Diamonds}{7-Diamonds} rywala, kiedy już na flopie nasz gracz złapał strita (kompletny board: {q-Spades}{10-Hearts}{k-Spades}{10-Clubs}{2-Clubs}). Tym samym Polak został zwycięzcą turnieju.

Polska Online: "gardze_wami" rekordzistą tygodnia, "Cesar Morales" i "T3G3S" z wygranymi... 102

Ponad $20,000 zainkasował także T3G3S, który za 3 miejsce podczasPokerStars.fr Airlines: Business class zgarnął dokladnie $23,320.05. 5-cyfrówkami w minionym tygodniu mogą pochwalić się także:

Jeśli nie masz jeszcze konta na PokerStars załóż je teraz i skorzystaj z naszych promocji! Poniżej znajdziecie także eventy, które zostaną rozegrany dziś w ramach SCOOP:

  • SCOOP 25 - 17:00 czasu polskiego - Mixed NL Holdem/PL Omaha - $11/$109/$1,050
  • SCOOP 26- 20:00 czasu polskiego - Stud Hi/Lo - $27/$215/$2,100
  • SCOOP 27- 23:00 czasu polskiego - PL 5-Card Omaha H/L 6-max, Turbo, R - $11/$109/$1,050

Zgarnij DARMOWE $25 dzięki Full Tilt Poker - zapoznaj się z ofertą!

Śledź nas naFacebook'u, Twitter'rze oraz Google Plus aby być zawsze w centrum pokerowej akcji!

O czym myślisz?