WSOP 2018

IPT San Remo Dzień 1B: Bjorkquist na czele, pięciu Polaków na plusie!

IPT San Remo

Za nami kolejny dzień zmagań podczas Italian Poker Tour rozgrywanego w ramach EPT San Remo. Za nami drugi dzień startowy z trzech jaki zaplanowano na €770 Main Event Accumulator. Przypomnijmy, że w Dniu 1A do gry zgłosiło się 264 zawodników a dziś w szranki stanęło aż 396 graczy (118 przetrwało rozgrywkę), co daje nam już łącznie 660 wejść do eventu!

Najlepszymi stack'ami na koniec Dnia 1B mogli pochwalić się Jonas Bjorkquist (227,000), Alessandro Sallustio (155,500), Fabrizio Piva (143.300), Fabio Scepi (142.600) oraz Antonio Volpicelli (127,300).

Niestety nasi zawodnicy spisali się dość przeciętnie. Na starcie rywalizacji mieliśmy aż 16 naszych graczy ale tylko 5 na koniec dnia mogło poszczycić się dodatnim bilansem żetonów. Mamy nadzieję, że oszczędzają siły na Main Event EPT. Z grą po raz drugi pożegnali się m.in. Kuba Michalak oraz Marcin Horecki.

Kuba odpadł dość niefortunnie bo starł się z jednym graczem na flopie: {q-Hearts}{8-Hearts}{2-Hearts}{5-Diamonds}. Między nim a Michele Cuginim doszło ostatecznie do all in'ów, po których Polak odsłonił {k-Clubs}{k-Diamonds} ale rywal miał {a-Hearts}{q-Diamonds}. Jako ostatni na board spadł {a-Spades} i tym samym Michalak zakończył swój udział w Dniu 1B.

Niestety to tyle informacji na tę chwilę. Jeśli będziemy mieli jakieś nowości na temat innych rozdań z udziałem naszych zawodników na pewno Was o tym poinformujemy.

Oto jak wyglądają stack'i naszych zawodników po Dniu 1B:

GraczStack
Adrian Piasecki94,000
Paweł Brzeski87,700
Kajetan Masiewicz43,100
Paweł Zawadowicz30,100
Kacper Pyzara29,200
Grzegorz Wyrazodpadł
Jakub Mroczekodpadł
Krzysztof Dulowskiodpadł
Mateusz Rypulakodpadł
Michał Półchłopekodpadł
Patryk Poterekodpadł
Paweł Zawadowiczodpadł
Marcin Horeckiodpadł
Marcin Wydrowskiodpadł
Jakub Michalakodpadł
Dzmitry Urbanovichodpadł

Dziś o godzinie 12:00 rozpocznie się ostatni dzień startowy a już jutro zostanie rozegrany Dzień 2. Wtedy poznamy też oficjalne liczby włoskiej serii. Zapraszamy jutro na PokerNews!

Zgarnij DARMOWE $25 dzięki Full Tilt Poker - zapoznaj się z ofertą!

Już teraz odbierz darmowe $20 od Skrill!

  • Zarejestruj konto na Skrill.
  • Wpłać pieniądze na swoje nowo założone konto Skrill bądź wybierz Skrill jako metodę płatności podczas dokonywania depozytu do poker room'u.
  • Złóż depozyt co najmniej $20 do poker roomu online.
  • Skrill doda darmowe $20 do Twojego konta w ciągu jednego dnia, które możesz ponownie wpłacić do ulubionego poker room'i!

Do jakiego poker room'u możesz zdeponować środki? Opcji jest wiele: Full Tilt Poker, PKR, Titan Poker, czy bet365 - wszystkie te pokoje akceptują depozyty za pomocą Skrill'a!

Śledź nas naFacebook'u, Twitter'rze oraz Google Plus aby być zawsze w centrum pokerowej akcji!

O czym myślisz?

WIĘCEJ HISTORII

Inne artykuły