WSOP 2018

IPT San Remo Dzień 2: Łozowski z 5 stack'iem, polski bubble-boy. Czterech naszych dalej walczy o tytuł!

IPT San Remo Dzień 2: Łozowski z 5 stack'iem, polski bubble-boy. Czterech naszych dalej... 0001

Za nami bardzo emocjonujący dzień, po którym w grze w Main Evencie IPT zostało już jedynie 77 graczy z 302, którzy przystąpiło do gry na starcie wczorajszego dnia.

W dniu wczorajszym poznaliśmy także oficjalne liczby włoskiego eventu. Przewidziano 167 miejsc płatnych. Najniższa wypłata miała wynieść €1,220 a zwycięzca turnieju ma odejść od stołu bogatszy o €137,100!

Wszyscy oczekiwaliśmy na fazę bubble. Ostatnim graczem, który odszedł od stołu bez kasy okazał się niestety nasz zawodnik Kajetan Masiewicz.

Polak ze środkowej pozycji w decydującym o fazie bubble rozdaniu podbijał do 6,000 i dostał call odGianluci Rullo na dużej ciemnej. Na flopie spadały {8-Diamonds}{k-Spades}{6-Hearts}. Polak c-betował za 5,000 a jego rywal zagrał raise do 12,200 po wcześniejszym check'u. Polak sprawdził i na turn spada {4-Hearts}. Rullo betuje za 19,000 i nasz zawodnik ponownie sprawdza. Jako ostatnia na boardzie pokazała się {3-Hearts} i rywal Polaka push'ował all in, na co przystał nasz zawodnik:

Masiewicz: {8-Spades}{7-Hearts}
Rullo: {k-Hearts}{8-Hearts}

Tym samym nasz zawodnik odszedł od stołu jako ostatni bez kasy, co gwarantowało pozostałym uczestnikom choćby minimalna wygraną. Jak się okazało na koniec dnia Rullo spakował do torby najwięcej bo aż 937,000 żetonów i rozpocznie Dzień 3 jako chip leader. Tuż za nim plasuje się Ludovic Geilich z dorobkiem 762,000 żetonów.

IPT San Remo Dzień 2: Łozowski z 5 stack'iem, polski bubble-boy. Czterech naszych dalej... 101
Kajetan Masiewicz bubble boy'em IPT Main Event

Najlepiej z naszych zawodników w dniu wczorajszym spisał się natomiast wokalista grupy Afromental Wojtek Łozowski. Polak na koniec dnia do torby spakował aż 591,000 żetonów, co daj mu 5 stack wśród pozostałej 77 zawodników. Dość sporą liczbę żetonów "Łozo" zainkasował od... innego z naszych graczy:

Tym samym Paweł Brzeski odpadł na 163 miejscu inkasując minimum czyli €1,220. W kasie IPT znalazł się także Marcin Horecki, który oprócz minimalnej wypłaty w turnieju (150 miejsce) zainkasował chwilę później wejściówkę do EPT Main Event:

I to niestety wszystko, poza 4 graczy, która dalej walczy w Main Evencie, nie odnotowaliśmy więcej zawodników w ITM.

Do Dnia 3 awansowała czwórka wspomnianych Polaków. Oprócz Wojciecha Łozowskiego dziś do gry przystąpią także Adrian Piasecki (264,000 żetonów - 42 stack), Krzysztof Dulowski (202,000 żetonów - 52 stack) oraz Kuba Michalak (254,000 żetonów - 45 stack), który o swoim awansie poinformował nas na Twitterze:

Dziś kolejny dzień zmagań przy stołach podczas IPT Main Event. Liczymy, że nasi nie zawiodą i zgarną grube shipy. Tylko takich informacji się spodziewamy i tylko takie informacje zamieścimy Wam już jutro na PokerNews! Zapraszamy!

Zdjęcia dzięki pokerstars.it

Zgarnij DARMOWE $25 dzięki Full Tilt Poker - zapoznaj się z ofertą!

Już teraz odbierz darmowe $20 od Skrill!

  • Zarejestruj konto na Skrill.
  • Wpłać pieniądze na swoje nowo założone konto Skrill bądź wybierz Skrill jako metodę płatności podczas dokonywania depozytu do poker room'u.
  • Złóż depozyt co najmniej $20 do poker roomu online.
  • Skrill doda darmowe $20 do Twojego konta w ciągu jednego dnia, które możesz ponownie wpłacić do ulubionego poker room'i!

Do jakiego poker room'u możesz zdeponować środki? Opcji jest wiele: Full Tilt Poker, PKR, Titan Poker, czy bet365 - wszystkie te pokoje akceptują depozyty za pomocą Skrill'a!

Śledź nas naFacebook'u, Twitter'rze oraz Google Plus aby być zawsze w centrum pokerowej akcji!

O czym myślisz?

WIĘCEJ HISTORII

Inne artykuły