WSOP 2018

Polska Online: Polak (TryToExploit) wygrywa Sunday Million i zgarnia $230,707.38!

Polska Online: Polak (TryToExploit) wygrywa Sunday Million i zgarnia $230,707.38! 0001

To był bez wątpienia jeden z najlepszych tygodniu w wykonaniu naszych graczy. Po raz kolejni nasi zawodnicy pokazali, że potrafią kapitalnie grać w pokera i co najważniejsze osiągać znakomite rezultaty.

W największym niedzielnym majorsie na PokerStars - Sunday Million na stole finałowym gościliśmy aż dwóch naszych zawodników. Do turnieju przystąpiło aż 9,088 zawodników, którzy wygenerowali pulę rzędu $1,817,600.00. Po ponad 8 godzinach poznaliśmy skład stołu finałowego, na którym zameldowało się dwóch naszych graczy.

Na miejscu szóstym z grą pożegnał się Sphinx87, który za swój wyczyn stał się bogatszy o ponad $54,000.00! Polak zdecydował się na all in z {a-Clubs}{8-Clubs} i dostał call od jednego z graczy, który odsłonił {10-}{10-}. Na boardzie nie spadł as: {5-Diamonds}{5-Spades}{2-Hearts}{3-Diamonds}{k-Spades} i Polak pożegnał się z grą.

Cały turniej padł natomiast łupem innego polskiego gracza. Bardzo dobrze nam znany TryToExploit do finałowego heads-up'a przystępował jak underdog'a ale bardzo szybko potwierdził swoją klasę skutecznie neutralizując rywala z Australii.

Praktycznie decydujące rozdanie finałowego batalii rozegrało się na ciemnych 600,000/1,200,000/120,000. Rywal Polaka przebił z guzika a nasz zawodnik podrzucił do 6,000,000. Mający w stack'u ponad 52,000,000 Australijczyk zdecydował się na all in, na co call'em odpowiedział nasz gracz.

TryToExploit: {q-Clubs}{a-Spades}
Stev0l_: {4-Clubs}{4-Spades}

Board okazał się przychylny dla Polaka i pokazał {7-Clubs}{9-Clubs}{a-Clubs}{10-Diamonds}{7-Diamonds}. Tym samym Polak objął wyraźne prowadzenie: 75 milionów do 15 rywala. Dwa rozdani później było już po krzyku. Rywal Polaka otwierał od razu all in'em za nieco ponad 10BB i dostał snap-call od Polaka: TryToExploit odsłonił ponownie {q-Clubs}{a-Spades} a Australijczyk {8-Diamonds}{q-Hearts}. Na boardzie spadły {2-Clubs}{a-Diamonds}{q-Spades}{6-Spades}{a-Clubs} i Polak z fullem wygrał niedzielny Sunday Million!

Gracze przed rozpoczęciem finałoweheads-up'a doszli do porozumienia apropo deal'a. Ostatecznie nasz gracza zarobił dokładnie $230,707.38 czyli o $11,000 więcej niż jego rywal. Serdecznie gratulujemy!

Wyniki Sunday Million!
Wyniki Sunday Million!

To kolejny kapitalny sukces polskiego gracza przy stołach online. Liczymy, że będzie to po raz kolejny nieprawdopodobny rok w wykonaniu naszych. Jak na razie spisują się oni kapitalnie a za nami dopiero dwa pełne miesiące 2014 roku!

Polski w tym tygodniu był również Sunday Warm-up, podczas którego drugie miejsce zajął polski gracz o nick'u Kredka77. Polak za swoje osiągnięcie zainkasował aż $71,810.91 a wszystko za sprawą 3-osobowego deal'a, którego gracza zawarli grając już jedynie w trójkę. Na miejscu 13 podczas tego samego turnieju swój udział zakończył także inny Polak - sunnymonday, który w nagrodę otrzymał nieco ponad $3,000.00.

Kredka77 pożegnał się z grą w następujący sposób:

KTURK, z którym mierzył się w heads-up'ie wykonał podbicie z małej ciemnej a nasz gracz wyrównał i na board spadły {10-Hearts}{9-Diamonds}{k-Hearts}. Polak odstukał a rywal zagrał za 1,200,000, nasz gracz przebił all in do blisko 6,000,000 i rywal sprawdził. Polak pokazał {k-Clubs}{4-Clubs} i był na dobrej drodze do podwojenia bo KTURK miał {10-Spades}{q-Hearts}. Kolejno na board spadła {4-Diamonds} i kiedy wydawało się, że gra wyrówna się na river spada {j-Hearts} i tym samym nasz zawodnik z top parą przegrywa bo rywal kompletuje strita.

To nie koniec bardzo dobrych wyników naszych, jeśli idzie o niedzielne zmagania. Praktycznie we wszystkich większych turniejach nasi zawodnicy zajmowali czołowe miejsce, inkasując pięciocyfrowe wygrane. Psychol11111 zajął 3 3 miejsce podczas $215 Sunday 2nd Chance zgarniając tym samym aż $30,654.50!

Podczas $109 Sunday Kickoff bardzo dobrze wypadł natomiast skillhack1.5, który zajął 3 miejsce zgarniając $14,134.00!

Poniżej znajdziecie najważniejsze wyniki naszych graczy w minionym tygodniu:

Już teraz odbierz darmowe $20 od Skrill!

  • Zarejestruj konto na Skrill.
  • Wpłać pieniądze na swoje nowo założone konto Skrill bądź wybierz Skrill jako metodę płatności podczas dokonywania depozytu do poker room'u.
  • Złóż depozyt co najmniej $20 do poker roomu online.
  • Skrill doda darmowe $20 do Twojego konta w ciągu jednego dnia, które możesz ponownie wpłacić do ulubionego poker room'i!

Do jakiego poker room'u możesz zdeponować środki? Opcji jest wiele: Full Tilt Poker, PKR, Titan Poker, czy bet365 - wszystkie te pokoje akceptują depozyty za pomocą Skrill'a!

Śledź nas na Facebook'u, Twitter'rze oraz Google Plus aby być zawsze w centrum pokerowej akcji!

O czym myślisz?

WIĘCEJ HISTORII

Inne artykuły