888poker
New poker experience at 888poker

Join now to get $88 FREE (no deposit needed)

Join now
PokerStars
Double your first deposit up to $400

New players can use bonus code 'STARS400'

Join now
partypoker
partypoker Cashback

Get up to 40% back every week!

Join now
Unibet
€200 progressive bonus

+ a FREE Unibet Open Qualifier ticket

Join now

"Crim44" wygrywa $111,128 w evencie TCOOP-34

"Crim44"  wygrywa $111,128 w evencie TCOOP-34 0001

To był kolejny bardzo udany wieczór dla polskiej społeczności pokera online. "Crim44" zajął trzecie miejsce w turnieju TCOOP-34: $215 NL Hold'em [2x chance], gwar. $400,000 i zgarnął $111,128. Tak wysoka wygrana, była możliwa dzięki dokonanemu dealowi w 4-osobowym gronie - Polak był wówczas chip liderem.

Kiedy w grze pozostawało dziesięciu graczy, raczej nic nie wskazywało na tak duży sukces naszego zawodnika, ponieważ plasował się w drugiej połowie stawki. Jednak umiejętności oraz trochę szczęścia, które jest niezbędne w turniejach turbo, doprowadziły naszego zawodnika do świetnego wyniku.

Oczywiście można odczuwać lekki niedosyt, ponieważ "Crim44" nie został mistrzem TCOOP, ale patrząc na kluczowe dla dalszych losów turnieju rozdanie, łatwo dojść do wniosku, że akurat w nim Polak miał dużo pecha. Wracając jednak do początku, początkowe eliminacje przebiegały bardzo szybko. "Crim44" najpierw podwoił się w rozdaniu {A-}{J-} vs {A-}{10-Clubs}, a następnie jego rakiety wyeliminowały z gry shorta.

Kiedy w grze pozostało już tylko czterech graczy, zaczęto rozmowy dotyczące potencjalnego podziału puli. Bardzo wielu obserwatorów przyglądało się tym negocjacjom i z pewnością byli zdegustowani poziomem rozmów jakie się toczyły. Ostatecznie po kilku minutach kłótni, gra została wznowiona, ponieważ uczestnicy nie doszli do porozumienia. Bardzo dobrze, że tak się stało, ponieważ "Crim44" wykorzystał słowne przepychanki by jeszcze bardziej wzmocnić swój stack.

Następnie ponownie wstrzymano grę, ale tym razem udało się już wszystko dograć, a Polak otrzymał znacznie lepszą ofertę niż w przypadku pierwszej propozycji deala i gra została wznowiona. Od tego momentu, w zaledwie 5-7 minut udało się wyłonić zwycięzce. Polak odpadł na miejscu trzecim, ale kluczowe rozdanie zostało rozegrane chwile szybciej, kiedy późniejszy zwycięzca turnieju zdecydował się na all-in z KQo i został sprawdzony przez Polaka z A8. Niestety runner runner kolor dla przeciwnika i "Crim44" musiał zapomnieć o tytule mistrza. Z pewnością w tak pechowym momencie, dużym pocieszeniem była ogromna wygrana!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy, a jednocześnie przypominamy, że jak dotąd udało nam się zdobyć tylko jeden tytuł mistrzowski podczas TCOOP 2013. Warto jednak pamiętać, że największe emocje dopiero przed nami. W niedziele odbędzie się turniej High Roller z wpisowym $2,100, do którego na chwilę obecną zapisało się dwóch Polaków, a także Main Event w któym na zwycięzce czeka gwarantowane $300,000.

O czym myślisz?