WSOP 2017 Now Live

WCOOP - Dzień 5: Dobry wynik polskiego gracza w evencie Razz

WCOOP - Dzień 5: Dobry wynik polskiego gracza w evencie Razz 0001

Zapraszamy wszystkich na kolejne podsumowanie turniejów WCOOP. Niestety również wczoraj żaden z polskich graczy nie zdobył upragnionej bransoletki, co wcale nie oznacza że nie odnieśliśmy żadnego sukcesu. Świetnie zaprezentował się "texaspl" w evencie Razz, w którym zajął 5 miejsce oraz surf_99 i Bari_86 w evencie Heads-up w którym zajęli odpowiednio 16 i 9 miejsce. Gratulujemy!

WCOOP-11: $320 NL Hold'em [Ante Up].gwar.$300,000 - Zgodnie z tym co pisaliśmy wczoraj, po pierwszym dniu tego eventu w grze pozostało już tylko 12 graczy,nestety wśród nich nie znalazł się żaden polski gracz. Ostatecznie po zwycięstwo sięgnął gracz z Litwy o nicku Ugnis. Mamy znajomych w litewskiej wersji PN i zapytaliśmy czy wiedzą coś o tym graczu. Okazuje się, że ten gracz w turnieju wystąpił zupełnie przypadkowo, ponieważ jest ojcem pewnego "Pro" z tego kraju, sam w pokera grywa okazjonalnie. Ugnis za swój "okazjonalny" występ zgarnął $73,717.

Top 9 turnieju

WCOOP - Dzień 5: Dobry wynik polskiego gracza w evencie Razz 101

Polacy w turnieju:

MiejsceZawodnikWygrana
154titko23$572,13
163blask1987$550,12

WCOOP-12: $215 NL Hold'em [Heads-Up,bez późnej rejestracji] gw.$225,00 - Wczoraj odbył się również drugi dzień turnieju rozgrywanego w formule Heads - Up. Zgodnie z tym co napisaliśmy we wczorajszym artykule, w grze zostało 64 graczy w tym dwóch polskich graczy. Niestety turnieju nie wygrał żaden z nich, ale myślę że nie mamy się czego wstydzić bowiem surf_99 zakończył turniej na pozycji 16 a Bari_86 na pozycji 9. Zwycięzcą turnieju został rickv17 z Anglii.

204JimmyPifPaf$444,80

WCOOP-13: $215 PL Omaha H/L [6maks. 1R1A] gwar. $125,000 - Podobnie jak przedwczoraj o godzinie 12:00 rozpoczął się turniej w PL Omaha. Na udział w trwającym 14 godzin turnieju, zdecydowało się 558 zawodników, co pozwoliło na utworzenie puli w wysokości $223,200. Zwycięzcą turnieju został Pandochat z Anglii, który za swój występ otrzymał $42,408.

WCOOP - Dzień 5: Dobry wynik polskiego gracza w evencie Razz 103

54Ksadz4$937,44

WCOOP-14: $265 NL Hold'em [6-maks, Knockout], gwar.$500,000 - Organizatorzy zdecydowali, że będzie to event dwudniowy. Wczoraj o godzinie 17:00 grę w turnieju rozpoczeło 3568 graczy, co pozwoliło na utworzenie puli w wysokości $713,600. Do dnia drugiego awansowało już tylko 16 graczy, niestety w tym gronie nie znalazł się żaden gracz z polski.