Aktualności ze świata pokera 17.12

Aktualności ze świata pokera 17.12 0001

Kevin MacPhee Liderem, Marcin Horecki awansuje do dnia czwartego, kolejny Prop bet z udziałem niemieckiego trenera siete777. ESPN pokaże PCA. Zapraszamy na aktualności z dnia 17 Grudnia.

Kevin MacPhee Liderem, Marcin Horecki awansował do dnia 4!

Pierwsze trzy dni EPT Praga ukazały nam potencjalnych pretendentów do tytułu zwycięzcy EPT Praga , stopniowo od drugiego i trzeciego miejsca ucieka Kevin Mac Phee, który wygrał satelitę na PokerStars do tego turnieju, dzięki wyeliminowaniu pod koniec dnia dwóch graczy stał się zdecydowany liderem, w stacku ma już ponad 2 mln a w grze pozostało tylko 23 graczy. Świetnie spisuje się nasz reprezentant Marcin Horecki na EPT Praga, po wczorajszej wspaniałej grze. zapewnił sobie awans do dnia 4 do którego przystąpi już tylko 23 zawodników, Marcin aktualnie znajduje się na 9 pozycji co oznacza że są spore szanse, że zobaczymy go na na stole finałowym. Kluczowymi momentami dla naszego zawodnika było, podwojenie się przed przerwą. Rasmus Nielsen podbija z cut-offa do 16,000 Góral z małego blinda przebija do 35,000 i mamy call. Flop to {k-Diamonds}{3-Hearts}{9-Hearts} Góral gra za 41,500 i zostaje sprawdzony. Turn to {10-Diamonds} i allin Marcina za 124,000 zostaje szybko sprawdzony. Góral ma {a-Spades}{a-Clubs}, a Nielsen {k-Hearts}{5-Hearts} . Mamy więc trochę emocji i obaw, ale river to znakomita, bo nic nie zmieniająca 2 i jest podwojenie Polaka. No i potem znakomite zakończenie dnia w jednym rozdaniu nasz gracz eliminuje 3 graczy. jako pierwszy na all in decyduje się Salvatore Irace mający 120,000, akcja dociera do Rasmusa Nielsena, który oznajmia swój allin za 293,000. Zupełnie nieoczekiwanie Góral na blindzie również wsuwa wszystkie swoje żetony (296,000)!!! Dochodzi do pokazania kart: Irace - {j-}{10-}, Nielsen {q-}{q-} a nasz zawodnik pokazuje{k-}{k-}
krupierka wykłada {9-}{2-}{2-}{9-}{3-}, Marcin eliminuje dwóch graczy i okazuje się że dzień 3 kończy ze stackiem 739,000!

Prop Bet z udziałem siete777

Na forum 2+2, niemiecki gracz i trener postanowił założyć wątek o zadaniu jakiemu ma zamiar się poddać, mianowicie chcę on rozegrać 1 milion rąk w miesiąc! na potrzeby tego challengu zamierza grać na Rush Poker w serwisie Full Tilt Poker. Co więcej gracze z forum uważają że siete777 może tego dokonać. Internauci obstawiają 4:1, że Niemcowi uda się rozegrać zaplanowaną liczbę rąk. Aby było ciekawiej Niemiec zamierza zainstalować w swoim domu kamery które będą śledziły jego ruchy.

ESPN pokaże PCA

W dniu dzisiejszy ogłoszono że a stacje ESPN2 i ESPN3.com wyemitują niemal na żywo akcję ze stołu finałowego PCA. Nagrania emitowane będą z jedną godzinną opóźnienia dla bezpieczeństwa, ale wszystko inne będzie rewelacyjne. Zobaczysz nie tylko pokerzystów ale również karty jakie posiadają gracze.
" Po raz pierwszy widzowie siedzący w domu będą mieli okazję podziwiać pokera w telewizji na żywo, od początku do końca w czasie rzeczywistym" powiedział szef stacji ESPN Matt Volk.

O czym myślisz?

WIĘCEJ HISTORII

Inne artykuły